Aktualności

23.10.2012

Całkowicie nowe piece do sauny - polska premiera Tylö Sense

logo Tylo sauny łaźnie parowe piece do sauny Tylö Sense to całkowicie nowa kolekcja pieców do sauny, łącząca w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością pieców szwedzkiej firmy Tylö.

Sense – uwolnij swoje zmysły Szybkie i przyjemne ciepło, precyzyjna kontrola temperatury oraz inteligentne funkcje „ECO”, uwolnią wszystkie Twoje zmysły. Wszystkie piece z kolekcji Sense posiadają zewnętrzną powłokę ochronną ze specjalnego materiału, który minimalizuje ryzyko oparzenia. Piece Sense są wyposażone w wyjmowany zbiornik na esencje zapachowe, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w czystości jest łatwiejsze. To wszystko w zupełnie nowej konstrukcji, pasującej do każdej sauny. Pojemnik na kamienie w piecach Sense mieści ok. 20 kg kamieni w wersji „compact”.

Nastrój dobrej kąpieli w saunie dzięki funkcjom ECO firmy Tylö Inteligentne ECO-funkcje firmy Tylö sprawiają, że kąpiel saunowa jest bardziej efektywna pod względem energetycznym. Tryb Tylö stand-by (dostępny w piecach Sense Combi), umożliwia obniżenie temperatury w saunie o 20°C, a następnie szybki powrót do zaprogramowanego poziomu, po ponownej aktywacji pieca. Opatentowana przez firmę Tylö funkcja „zmiennej mocy” oszczędza również energię poprzez automatyczne przejście w tryb energooszczędny po osiągnięciu zadanej temperatury. ECO-funkcje pozwalają cieszyć się sauną z czystym sumieniem - zarówno pod względem wysokości rachunku za prąd, jak i ekologii.


Piece do sauny Tylö Sense Sport

Piece do sauny Sense Sport zapewniają szybkie i bezpieczne ciepło w zupełnie nowym wymiarze estetycznym urządzenia. Piece posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem, jak również opatentowaną funkcję oszczędzania energii (system „zmiennej mocy”). Piec Sense Sport wyposażony jest w zintegrowany panel sterujący (mechaniczny termostat i timer) umieszczony w dolnej części pieca, z lewej strony. Panel sterujący można również w prosty sposób zamontować z prawej strony obudowy pieca. Piece dostępne są o mocy 6,6 lub 8 kW, w wersji naściennej lub podłogowej (ze stelażem dostępnym w opcji; stelaż nr art. 9000 1060). Sense Sport 6 kW (nr art. 6100 1018) Sense Sport 8 kW (nr art. 6100 1012) Nóżki do Sense (nr art. 9000 1060).


Piec do sauny Tylö Sense MPE

Sense MPE to całkowicie nowy piec do sauny, łączący w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością pieców marki Tylö. Szybkie i przyjemne ciepło oraz precyzyjna kontrola temperatury uwolnią wszystkie Twoje zmysły. Piec do sauny Sense MPE posiada zewnętrzną powłokę ochronną ze specjalnego materiału, który minimalizuje ryzyko oparzenia. Piece z kolekcji Sense MPE są wyposażone w wyjmowany zbiornik na esencje zapachowe, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w czystości jest łatwiejsze.

Piece do sauny Sense MPE zapewniają szybkie i bezpieczne ciepło w zupełnie nowym wymiarze estetycznym urządzenia. Piece posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem, jak również opatentowaną funkcję oszczędzania energii (system „zmiennej mocy”).

Piece dostępne są o mocy 6,6 lub 8 kW, w wersji naściennej lub podłogowej (ze stelażem dostępnym w opcji; stelaż nr art. 9000 1060). Pojemnik na kamienie w piecu Sense MPE mieści ok. 20 kg kamieni w wersji „compact”.

Piec Sense MPE jest standardowo wyposażony w oddzielny panel sterujący CC10 do zamontowania na zewnątrz sauny.


Piece do sauny Tylö Sense Plus

Piece do sauny Sense Plus zapewniają szybkie i bezpieczne ciepło w zupełnie nowym wymiarze estetycznym urządzenia. Piece posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem, jak również opatentowaną funkcję oszczędzania energii (system „zmiennej mocy”). Piece dostępne są o mocy 6,6 lub 8 kW, w wersji naściennej lub podłogowej (ze stelażem dostępnym w opcji; stelaż nr art. 9000 1060). Piece Sense Plus zostały zaprojektowane do instalacji z zewnętrznym panelem sterującym Użytkownik może wybrać panel spośród następujących modeli: CC50, EC50 lub h1. Sense Plus 6 kW (nr art. 6100 1017) Sense Plus 8 kW (nr art. 6100 1011) Stelaż do Sense Sport / Plus (nr art. 9000 1060).


Piece do sauny Tylö Sense Combi

Wielofunkcyjny piec do sauny Sense Combi zwiększa różnorodność i przyjemność korzystania z kąpieli saunowej. Można korzystać z sauny suchej, mokrej lub parowej. Piec jest wyposażony w tryb stand-by oraz funkcję „zmiennej mocy”. Zapewniają one energooszczędną pracę pieca. Piec wyposażony jest w nowoczesny i elegancki panel sterujący h2. Piece dostępne o mocy 6,6 lub 8 kW, w wersji naściennej lub podłogowej (ze stelażem dostępnym w opcji; stelaż nr art. 9000 1060). Sense Combi 6 kW (nr art. 6100 1016) Sense Combi 8 kW (nr art. 6100 1010) Stelaż do Sense Combi (nr art. 9000 1060).


Piec do sauny Tylö Sense SK

Sense SK to całkowicie nowy piec do sauny, łączący w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością pieców marki Tylö. Szybkie i przyjemne ciepło oraz precyzyjna kontrola temperatury uwolnią wszystkie Twoje zmysły. Piec do sauny Sense SK posiada zewnętrzną powłokę ochronną ze specjalnego materiału, który minimalizuje ryzyko oparzenia. Piece z kolekcji Sense SK są wyposażone w wyjmowany zbiornik na esencje zapachowe, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w czystości jest łatwiejsze. Pojemnik na kamienie w piecu Sense SK mieści ok. 20 kg kamieni w wersji „compact”. 

Piece do sauny Sense SK zapewniają szybkie i bezpieczne ciepło w zupełnie nowym wymiarze estetycznym urządzenia. Piece posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem, jak również opatentowaną funkcję oszczędzania energii (system „zmiennej mocy”).

Piece dostępne są o mocy 6,6 lub 8 kW, w wersji naściennej lub podłogowej (ze stelażem dostępnym w opcji; stelaż nr art. 9000 1060).

Piece Sense SK zostały zaprojektowane do instalacji z oddzielnym panelem sterującym. Użytkownik może wybrać panel spośród następujących modeli: panele sterowane termostatycznie (TS16 lub TS30) oraz elektroniczne panele sterujące (CC50, EC50 lub h1 w połączeniu z zewnętrzną skrzynką przekaźnikową).


Firma Tylö i sauny Tylö

Ciepło, para i woda w doskonałej harmonii; nowoczesne wyroby doskonale dopasowane do współczesnych wymagań – oto dewiza Tylö. Siedziba wiodącego producenta saun, łaźni parowych oraz natrysków wielofunkcyjnych mieści się w miejscowości Halmstad w Szwecji. Od 1949 roku, kiedy to powstała firma Tylö, tworzy i udoskonala swoje produkty czyniąc je coraz lepszymi, bezpieczniejszymi i tańszymi w eksploatacji. Obecnie firma, Tylö posiada swoje przedstawicielstwa na całym świecie, a nazwa TYLÖ w branży wellness jest synonimem doskonałej jakości i trwałości produktów. W wyniku połączenia dwóch wiodących producentów – szwedzkiej firmy Tylö oraz fińskiej firmy Helo, powstała TylöHelo World Group, która jest obecnie największą na świecie firmą w branży saunowo-łaźniowej. Łączna oferta produktowa grupy TylöHelo to: elektryczne piece do saun, piece do saun na drewno, kabiny saunowe, kabiny łaźni parowych, kabiny kąpielowe, kabiny infrared, akcesoria. Korzyści wynikające z połączenia działań Tylö i Helo w zakresie badań i rozwoju, produkcji oraz marketingu są bardzo ważne zarówno dla samej grupy, ale przede wszystkim dla Partnerów Handlowych oraz klientów i użytkowników produktów. Zakup gotowej sauny jest nie tylko najprostszym i najszybszym sposobem spełnienia swojego marzenia o saunie. To także najrozsądniejszy i najbezpieczniejszy wybór. Takie rozwiązanie daje pewność, że dobrze wykonana sauna będzie dobrze służyć wiele lat. Budowa sauny od podstaw nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Zlecenie tego zadania fachowcowi od wszystkiego lub firmie bez dużego doświadczenia to spore ryzyko. Dobra sauna to rzemieślnicze dzieło sztuki. Kluczowe znaczenie ma także dobór materiałów. Jej konstrukcja musi być wytrzymała zarówno na suchy upalny klimat o temperaturze 110°C, jak bardzo wilgotne powietrze o poziomie wilgotności względnej do 65%. Najrozsądniejszym wyjściem jest zatem nie tylko wybór gotowej sauny, lecz przede wszystkim wybór produktu Tylö. Firma Tylö zajmuje się produkcją saun od ponad 60 lat. Doskonale wie jak przygotować produkt, który sprosta wahaniom temperatury i wilgotności przy różnych rodzajach kąpieli. Zna również wymagania klientów w kwestii wykończenia, funkcjonalności, wygody i wystroju. Budowa prywatnej sauny nie musi być wcale trudna. Upewnijcie się jedynie, że powierzyliście ją profesjonalistom. Jak ich rozpoznać? Oto lista spraw, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę:

   • Starannie dobrane drewno – odpowiednia jakość wymaga odpowiedniego rodzaju drewna. Tylö stosuje wyłącznie naturalne drewno najwyższej jakości.
   • Solidna konstrukcja – sauny Tylö zbudowane są tak, by wytrzymać każdy rodzaj klimatu panującego w saunie.
   • Skuteczna izolacja z wełny mineralnej na ścianach i suficie oraz żaroodporne taśmy poliestrowe.
   • Opcjonalne przeszklone ścianki dają wrażenie przestrzeni wewnątrz sauny, a zarazem umożliwiają korzystającym kontakt z otoczeniem.
   • Hartowane szkło zapewnia wysokie bezpieczeństwo wszystkich oszklonych powierzchni.
   • Idealna wentylacja ze stałym dopływem powietrza oraz odpowietrznikami wydmuchowymi zgodnie z zasadami Tylö. Dzięki temu wedle praw fizyki ciepło rozchodzi się naturalnie i tworzy strefy różnych temperatur w saunie.
   • Szerokie, wygodne ławki z solidnego drewna o mocnej konstrukcji oraz aksamitnie gładkie powierzchnie.
   • Wyprofilowane oparcia zwiększają wygodę w saunie i odprężają zmęczone mięśnie.
   • Eleganckie osłony pomiędzy ławkami zakrywają przerwy między nimi.

popoluarne tagi

TYPO3 Cumulus Flash tag cloud by TYPO3-Macher - die TYPO3 Agentur (based on WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck) requires Flash Player 9 or better.

Sklep online kominki sauny wanny spa

SKLEP ONLINE

SKLEP online kominki elektryczne, kabiny sauny, narzędzia kominkowe, akcesoria do sauny, wyciągi spalin..

więcej »

gorący temat

 • Zdrowie i sauna

   

  Regularne korzystanie z sauny poprawia wydajność sportowców.

   

  więcej »
 • KFD ECO MAX 7 L/R – hit sezonu w super cenie!

  ECO MAX 7 L/R to najnowszy narożny wkład kominkowy (z szybami łączonymi bez szprosu) w ofercie KFD.

   

  więcej »
 • Piece do sauny Tylö AIR

   

  AIR to całkowicie nowy piec do sauny szwedzkiej firmy Tylö. Specjaliści z Tylö tworząc piec AIR zainspirowali się starodawnymi tradycjami saunowymi.

  więcej »
 • Piece do sauny Tylö Sense MPE Pure

  Sense MPE Pure to całkowicie nowy piec do sauny, łączący w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością pieców marki Tylö.

  więcej »
 • Dominique Imbert jako aktywny leń

  W najnowszym wydaniu czasopisma „Weranda” wywiad z Dominique’m Imbertem - projektantem nowoczesnych kominków Focus

  więcej »
 • Koperfam wspiera rodziny wielodzietne w Legionowie

  Z przyjemnością informujemy, że firma Koperfam została partnerem programu „Karta Dużej Rodziny” w Legionowie.

  więcej »
 • Nowe piece do sauny Helo Fonda

  Daj się otulić parze z Helo Fonda Duo. Czasami wolisz tradycyjne ciepło. Innym razem delikatne oczyszczanie dzięki ultra miękkiej parze.

  więcej »
 • Piece do sauny Helo Ringo

  Ringo to świetnie wyglądający, nowy piec do sauny firmy Helo. Piece do sauny Ringo zaprojektowane są z myślą o prawdziwych wielbicielach kąpieli w saunie.

  więcej »
 • HELO SAUNATONTTU - W KIERUNKU PERFEKCJI

  Firma Helo oraz słynny fiński projektant Ristomatti Ratia podjęli się opracowania idealnego pieca do sauny. Wynikiem tych prac był piec Helo Saunatonttu.

  więcej »
 • Całkowicie nowe piece do sauny - polska premiera Tylö Sense

  Tylö Sense to całkowicie nowa kolekcja pieców do sauny, łącząca w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością firmy Tylö

  więcej »
 • HELO RONDO - PRZYJEMNOŚĆ CIEPŁA

  Piec Helo Rondo to najnowszy model w kolekcji pieców akumulacyjnych
  do sauny firmy Helo – pieców gotowych w każdej chwili do kąpieli.

  więcej »
 • Nowy piec do sauny – HELO TAIKA – czysta magia!

  Piec do sauny helo Taika („taika” w jęz. fińskim znaczy “magia”) to dzieło najlepszego fińskiego designera - Ristomatti Ratia.

  więcej »
 • Z pamiętnika podróży Focus…

  Typowe wyobrażenie o kominku to stojąca (lub tak jak to jest w przypadku wielu kominków Focus –wisząca) konstrukcja zlokalizowana w salonie...

  więcej »
 • Wanny SPA i minibaseny NORDIC w Koperfam

  Firma Koperfam Sp. z o.o. jest generalnym dystrybutorem produktów firmy NORDIC Hot Tubs (wanny SPA i minibaseny).

  więcej »
 • Kominki czy kozy? Jak skutecznie ogrzać dom kominkiem lub piecem?

  Czy kominek otwarty da tyle ciepła co urządzenie z zamkniętym paleniskiem? A może wybrać nowoczesną kozę?

  więcej »
 • Aplikacja Tylö na iPhone'a oraz iPad'a ułatwia dokonanie dobrego wyboru

  Firma Tylö - szwedzki producent saun i łaźni parowych - udostępniła aplikację Tylö Product Wizard na iPhone’a oraz iPad’a

  więcej »
 • Basen AquaSport 13 - ruch=zdrowie

  Basen AquaSport 13 jest nowym unikalnym basenem, zainspirowanym potrzebą aktywności sportowej, w całości dedykowany strefie wellness.

  więcej »
 • Koperfam Orłem Budownictwa

  Podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość” firma Koperfam Sp. z o.o. została nagrodzona brązowym Orłem Polskiego Budownictwa.

  więcej »
 • Solidne ciepło i nowoczesne kominki

  KFD iLUX 90 - żeliwne wkłady kominkowe do palenia ciągłego, z przeszkleniem w szerokim formacie.

  więcej »
 • Sauny Tylö Evolve

  Sauny Evolve to rozwiązanie dla tych, którzy lubią tradycyjną saunę, ale w najlepszym wydaniu.

  więcej »
 • Akcesoria kominkowe

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.koperfam.pl: akcesoria i narzędzia  Ceny już od 99 PLN. Szybka dostawa.

  więcej »
 • nowoczesne kominki Linea H 1320 2.0 CI

  Wkłady kominkowe KFDesign Linea H w formacie "16:9". Kominki z tym wkładami tworzą niezwykły efekt panoramicznej wizji ognia.

  więcej »
 • Akcesoria saunowe

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.koperfam.pl: akcesoria do sauny. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa.

  więcej »
 • wanna SPA Amoré Bay

  Minibasen Amoré Bay to najnowsza wanna SPA w kolekcji Bay. Luksusowo wyposażona i hydronomicznie zaprojektowana - do Twojego domu lub ogrodu.

  więcej »
 • Opał: pelet, brykiet, drewno kominkowe

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.koperfam.pl. Opał: pelet, brykiet, drewno. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa.

  więcej »
 • sauna Tylö Space Vision 150

  Ekskluzywna kabina sauny o eleganckiej stylistyce, pasująca do nowoczesnych łazienek lub domowego SPA.

  więcej »
 • wkłady kominkowe KFD iLINE 5172

  Doskonałe parametry grzewcze i bezpieczeństwo. Kominki z iLINE 5172 to idealna kompozycja do nowoczesnego wzornictwa wnętrz.

  więcej »
 • kominki elektryczne

  Kominki elektryczne to szybka instalacja, komfort użytkowania i pełne bezpieczeństwo. Kominki elektryczne w szerokiej gamie modeli.

  więcej »
 • Piece do sauny Tylö Sense MPE Pure

  Sense MPE Pure to całkowicie nowy piec do sauny, łączący w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością pieców marki Tylö.

  więcej »

Infolinia

Infolinia Koperfam (pon.-pt. 9:00-17:00)

klienci detaliczni, architekci 507 005 718

hurt kominki, piece 784 005 730

hurt sauny, SPA 507 005 706

Zapytaj eksperta » formularz konaktowy

Napisz do nas » info@koperfam.pl