Nota prawna

Koperfam Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych na witrynie internetowej Koperfam w konkretnych rozwiązaniach. Wszystkie informacje oraz powiązane z nimi ilustracje są poglądowe.

Firma Koperfam Sp. z o.o. wraz ze swoimi dostawcami nieustannie udoskonalają swoje produkty (m.in. kominki, wkłady kominkowe, piece wolno stojące, ekopiece, wyciągi kominowe, sauny, piece do saun, łaźnie parowe, generatory pary, kabiny kąpielowe, szafki basenowe HPL). Dlatego Koperfam Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian konstrukcyjnych, technicznych, materiałowych, parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych urządzeń bez wcześniejszego powiadomienia klientów. Koperfam Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych prezentowanych na witrynie Koperfam. Publikowane informacje oraz parametry techniczne są aktualne w momencie ich opublikowania i są uaktualniane okresowo. Mogą one ulegać zmianom w wyniku wprowadzania nowych rozwiązań. Podane w witrynie internetowej Koperfam informacje są poglądowe i nie stanowią zapewnienia zgodności z umową w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, a także nie stanowią towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 wyżej wymienionej Ustawy. Indywidualne uzgodnienia właściwości, warunków gwarancji i specyfikacji urządzenia następują w umowie sprzedaży i karcie gwarancyjnej. Podane informacje na w witrynie internetowej Koperfam nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i następnych Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 16 z 1964 r., poz. 93 z późniejszymi zmianami). Firma Koperfam Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za błędy w publikowanych informacjach.

Korzystanie z dokumentów (np. teksty, aktualności, ulotki reklamowe itp.), materiałów zdjęciowych, ilustracji, wykresów, znaków towarowych publikowanych na stronach internetowych Koperfam jest dozwolone pod warunkiem, że:

 • firma Koperfam Sp. z o.o. wyraziła odpowiednią zgodę w formie pisemnej,
 • poniższa informacja o prawach autorskich widnieje na każdej kopii,
 • dokumenty są wykorzystywane jedynie w celach informacyjnych, a nie handlowych, dokumenty nie kopiowane ani przesyłane dalej w innych sieciach komputerowych ani emitowane w innych mediach,
 • nie wprowadzone zostaną żadne modyfikacje dokumentów.

Korzystanie z dokumentów w innych celach jest zabronione oraz może pociągać za sobą konsekwencje prawne.

Pozwolenie na korzystanie z wyżej wymienionych dokumentów nie obejmuje projektu i układu graficznego witryny Koperfam. Elementy stron internetowych Koperfam Sp. z o.o. są chronione prawem i nie mogą być kopiowane bądź naśladowane w całości ani w części.

Żadne logo, grafika, czy zdjęcie ze strony www.koperfam.pl nie mogą być kopiowane i publikowane na innych stronach, chyba że za pisemną zgodą Koperfam Sp. z o.o.

Prawa autorskie: Copyright © Koperfam Sp. z o.o., ul. Olszankowa 51, PL 05-120 Legionowo, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znaki handlowe: KOPERFAM, Rüegg, Flam, Hwam, Focus, KEDDY, VERMONT CASTINGS, EXODRAFT, TYLÖ, Dimension One Spas (D1SPAS), Stockamöllan, GESCHWENDER Nordic Hot Tubs oraz nazwy innych produktów wymienionych na stronach internetowych Koperfam są zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Wszelkie prawa nie objęte niniejszą klauzulą są zastrzeżone.

popoluarne tagi

TYPO3 Cumulus Flash tag cloud by TYPO3-Macher - die TYPO3 Agentur (based on WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck) requires Flash Player 9 or better.

Sklep online kominki sauny wanny spa

SKLEP ONLINE

SKLEP online kominki elektryczne, kabiny sauny, narzędzia kominkowe, akcesoria do sauny, wyciągi spalin..

więcej »

gorący temat

 • Zdrowie i sauna

   

  Regularne korzystanie z sauny poprawia wydajność sportowców.

   

  więcej »
 • KFD ECO MAX 7 L/R – hit sezonu w super cenie!

  ECO MAX 7 L/R to najnowszy narożny wkład kominkowy (z szybami łączonymi bez szprosu) w ofercie KFD.

   

  więcej »
 • Piece do sauny Tylö AIR

   

  AIR to całkowicie nowy piec do sauny szwedzkiej firmy Tylö. Specjaliści z Tylö tworząc piec AIR zainspirowali się starodawnymi tradycjami saunowymi.

  więcej »
 • Piece do sauny Tylö Sense MPE Pure

  Sense MPE Pure to całkowicie nowy piec do sauny, łączący w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością pieców marki Tylö.

  więcej »
 • Dominique Imbert jako aktywny leń

  W najnowszym wydaniu czasopisma „Weranda” wywiad z Dominique’m Imbertem - projektantem nowoczesnych kominków Focus

  więcej »
 • Koperfam wspiera rodziny wielodzietne w Legionowie

  Z przyjemnością informujemy, że firma Koperfam została partnerem programu „Karta Dużej Rodziny” w Legionowie.

  więcej »
 • Nowe piece do sauny Helo Fonda

  Daj się otulić parze z Helo Fonda Duo. Czasami wolisz tradycyjne ciepło. Innym razem delikatne oczyszczanie dzięki ultra miękkiej parze.

  więcej »
 • Piece do sauny Helo Ringo

  Ringo to świetnie wyglądający, nowy piec do sauny firmy Helo. Piece do sauny Ringo zaprojektowane są z myślą o prawdziwych wielbicielach kąpieli w saunie.

  więcej »
 • HELO SAUNATONTTU - W KIERUNKU PERFEKCJI

  Firma Helo oraz słynny fiński projektant Ristomatti Ratia podjęli się opracowania idealnego pieca do sauny. Wynikiem tych prac był piec Helo Saunatonttu.

  więcej »
 • Całkowicie nowe piece do sauny - polska premiera Tylö Sense

  Tylö Sense to całkowicie nowa kolekcja pieców do sauny, łącząca w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością firmy Tylö

  więcej »
 • HELO RONDO - PRZYJEMNOŚĆ CIEPŁA

  Piec Helo Rondo to najnowszy model w kolekcji pieców akumulacyjnych
  do sauny firmy Helo – pieców gotowych w każdej chwili do kąpieli.

  więcej »
 • Nowy piec do sauny – HELO TAIKA – czysta magia!

  Piec do sauny helo Taika („taika” w jęz. fińskim znaczy “magia”) to dzieło najlepszego fińskiego designera - Ristomatti Ratia.

  więcej »
 • Z pamiętnika podróży Focus…

  Typowe wyobrażenie o kominku to stojąca (lub tak jak to jest w przypadku wielu kominków Focus –wisząca) konstrukcja zlokalizowana w salonie...

  więcej »
 • Wanny SPA i minibaseny NORDIC w Koperfam

  Firma Koperfam Sp. z o.o. jest generalnym dystrybutorem produktów firmy NORDIC Hot Tubs (wanny SPA i minibaseny).

  więcej »
 • Kominki czy kozy? Jak skutecznie ogrzać dom kominkiem lub piecem?

  Czy kominek otwarty da tyle ciepła co urządzenie z zamkniętym paleniskiem? A może wybrać nowoczesną kozę?

  więcej »
 • Aplikacja Tylö na iPhone'a oraz iPad'a ułatwia dokonanie dobrego wyboru

  Firma Tylö - szwedzki producent saun i łaźni parowych - udostępniła aplikację Tylö Product Wizard na iPhone’a oraz iPad’a

  więcej »
 • Basen AquaSport 13 - ruch=zdrowie

  Basen AquaSport 13 jest nowym unikalnym basenem, zainspirowanym potrzebą aktywności sportowej, w całości dedykowany strefie wellness.

  więcej »
 • Koperfam Orłem Budownictwa

  Podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość” firma Koperfam Sp. z o.o. została nagrodzona brązowym Orłem Polskiego Budownictwa.

  więcej »
 • Solidne ciepło i nowoczesne kominki

  KFD iLUX 90 - żeliwne wkłady kominkowe do palenia ciągłego, z przeszkleniem w szerokim formacie.

  więcej »
 • Sauny Tylö Evolve

  Sauny Evolve to rozwiązanie dla tych, którzy lubią tradycyjną saunę, ale w najlepszym wydaniu.

  więcej »
 • Akcesoria kominkowe

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.koperfam.pl: akcesoria i narzędzia  Ceny już od 99 PLN. Szybka dostawa.

  więcej »
 • nowoczesne kominki Linea H 1320 2.0 CI

  Wkłady kominkowe KFDesign Linea H w formacie "16:9". Kominki z tym wkładami tworzą niezwykły efekt panoramicznej wizji ognia.

  więcej »
 • Akcesoria saunowe

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.koperfam.pl: akcesoria do sauny. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa.

  więcej »
 • wanna SPA Amoré Bay

  Minibasen Amoré Bay to najnowsza wanna SPA w kolekcji Bay. Luksusowo wyposażona i hydronomicznie zaprojektowana - do Twojego domu lub ogrodu.

  więcej »
 • Opał: pelet, brykiet, drewno kominkowe

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.koperfam.pl. Opał: pelet, brykiet, drewno. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa.

  więcej »
 • sauna Tylö Space Vision 150

  Ekskluzywna kabina sauny o eleganckiej stylistyce, pasująca do nowoczesnych łazienek lub domowego SPA.

  więcej »
 • wkłady kominkowe KFD iLINE 5172

  Doskonałe parametry grzewcze i bezpieczeństwo. Kominki z iLINE 5172 to idealna kompozycja do nowoczesnego wzornictwa wnętrz.

  więcej »
 • kominki elektryczne

  Kominki elektryczne to szybka instalacja, komfort użytkowania i pełne bezpieczeństwo. Kominki elektryczne w szerokiej gamie modeli.

  więcej »
 • Piece do sauny Tylö Sense MPE Pure

  Sense MPE Pure to całkowicie nowy piec do sauny, łączący w sobie prosty, elegancki design z niezawodną funkcjonalnością i jakością pieców marki Tylö.

  więcej »

Infolinia

Infolinia Koperfam (pon.-pt. 9:00-17:00)

klienci detaliczni, architekci 507 005 718

hurt kominki, piece 784 874 875

hurt sauny, SPA 507 005 710

Zapytaj eksperta » formularz konaktowy

Napisz do nas » info@koperfam.pl